Ювелірні прикраси / Обручки / Каталог ювелірних виробів

УМОВИ ЗАМОВЛЕННЯ     ГАРАНТІЇ      УМОВИ ДОСТАВКИ      ПРО МАГАЗИН       КОНТАКТИ

Якщо багато коштовностей служать в основному в якості прикрас і способу самовираження та прояву індивідуальності, то є й такі, сенс носіння яких куди як більш глибокий. Йтиметься зараз не про нагороди, реліквіях або коронах, а про куди більш поширених, можна навіть сказати, необхідних речах

291

ВСІ ЗОБРАЖЕННЯ НАВЕДЕНИХ НИЩЕ ЮВЕЛІРНИХ ВИРОБІВ Є АКТИВНІ

Ці незамінні ювелірні вироби – золоті обручки. Саме вони символізують нерозривність відносин, тому і вимоги до них пред’являються особливі .

 KIV2628

Приміром, вони не допускають пайки, повинні бути замкненими, так би мовити, без початку і кінця, як оберіг вічної і нескінченної любові …

Класичними довго вважалися скромні гладкі обручки без прикрас, які могли відрізнятися лише шириною і висотою. Виконуватися вони могли з різних матеріалів, найчастіше були золотими або срібними.

Але зараз і ці вироби схильні до впливу моди, так що можна підібрати варіанти з гравіюванням і рельєфами, дорогоцінними каменями, емаллю і нанесеними візерунками, у формі корон або різьбленими з хрестиками, з білого, жовтого, червоного та інших видів золота чи інших дорогоцінних металів.

Ще більш варіативні каблучки для заручин, які нареченої замінюють потім весільними. Можна підійти ще більш строго до класифікації, виділивши вінчальні обручки, які повинні бути максимально прості і без надмірностей. Втім, на них при цьому найчастіше роблять гравіювання по внутрішній стороні з ім’ям чоловіка і зазначенням дати вінчання. Однак у нас нерідко називають обручками всі пов’язані зі створенням сім’ї золоті каблучки.

Обручальні каблучки

Дійсно, обручки вибираються на все життя, тому вони обов’язково повинні подобатися молодятам, бути близькими по духу. До вибору треба підійти серйозно і відповідально.

Варто переглянути уважно не один каталог у пошуках того самого варіанту, який символізуватиме міцність сімейних уз саме даної пари. Заглянути треба в пропозиції провідних ювелірних брендів, які є законодавцями моди, в пошуках тієї самої ідеї.

Для економії можна подивитися цікаві пропозиції від менш відомих ювелірів. До того ж деякі виробники вносять національний колорит у свої колекції, відображаючи у виробах місцеві традиції і мотиви, створюючи справжні обереги.

Прості або розкішні, витончені або масивні, в єдиному стилі для обох подружжя або індивідуальні, з дорогоцінними каменями або особливої символікою – вибір залишається за закоханими.

https://goldcity.com.ua/wp-content/uploads/2019/08/Свадьба.jpg

А вже ювеліри подбають, щоб кожен міг знайти собі кільце до душі.

КАТАЛОГ ОБРУЧОК      ОПЛАТА / ДОСТАВКА     ГАРАНТІЇ     КОЛІР ЗОЛОТА     КОНТАКТИ

Стежте за нашими новинами – приєднуйтеся до нас у соціальних мережах!

Наша офіційна група в “”

Наша офіційна група у “”

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *