ЗОЛОТИЙ КУБОК

Ігровий автомат Sharky

Грати
ГОЛОВНА ІНФОРМАЦІЯ
Назва автомата: Sharky
Виробник: Novomatic
RTP: 96,42%
Волатильність: Середня
Рік випуска: 2007
Автоматична гра: Є
Множитель: Є
Gameplay
Кількість барабанів: 5
Кількість ліній виплат: 9
Максимальна виплата за спін: 50х
Wild: Є
Scatter: Є
Бонусна гра: Відсутня
Free Spins: Є

В одній зі своїх моделей компанія Novomatic підготувала для клієнтів казино Золотой Кубок зустріч із відважним морським розбійником на ім'я Шаркі в ігровому автоматі Sharky. Разом з піратом гравці зможуть подорожувати морями-океанами, добувати скарби та відмінні призи.

🧾 Загальний опис автомата Sharky

На рядових символах автомата намальовано скриню з коштовностями, папугу неодмінний піратський супутник, парочка кривих шабель, карткові номінали. Сам Шарки зображений на вайлді, А скаттер є цілий набір - один ілюстрований картинкою з компасом, другий - з кораблем, на третьому - тропічний пейзаж.

Для ігрового процесу призначається 5 барабанів, на яких на власний розсуд можна активувати 1, 3, 5, 7 або 9 кредитних ліній. Керувати грою допоможе зручна навігаційна панель автомата. За допомогою її кнопок користувач налаштовує параметри – вибирає лінії, ставку, запускає барабани. У разі питань корисно буде відкрити таблицю виплат, що містить повний інформаційний блок.

🎰 Ігровий процес автомата

Призова виплата призначається у тих випадках, коли вказана в таблиці виплат кількість аналогічних рядових елементів вишиковуються по робочій лінії зліва направо. Величина виплати залежить від обраної лінійної ставки та коефіцієнта даного поєднання. При призначенні призу користувач отримує право на участь у ризик-раунді. Це означає, що виграну премію можна поставити на кін, і, вгадуючи колір масти гральної карти, подвоювати свою нагороду кожною правильною відповіддю. Тільки помилки у цьому раунді не прощаються. Неправильна відповідь анулює приз.

🎲 Спеціальні символи в автоматі

Вайлд має право на власні оплачувані комбінації, причому навіть один дикий символ принесе виплату. А ще вайлди охоче замінюють базові знаки автомата, допомагаючи їм створювати виграшні ланцюжки.

Скаттер, на якому зображено компас, при випаданні врозкид у кількості не менше трьох штук, приносить нагороду, що нараховується за сумарною ставкою. Інші два символи розкиду грають у парі. Картинка з кораблем завжди з'являється у першому барабані, а картинка з пейзажем в останньому. Коли це трапляється одночасно починається 10 дивовижних фрі-спінів.

Справа в тому, що від корабля відокремлюється шлюпка, в якій гребе веслами Шарки. З кожним обертанням він просувається праворуч одну позицію. І від кожного випадаючого скаттера також пливе човен. Якщо комірка з піратом виявляється суміжною з коміркою/комірками із зображенням скрині зі скарбами - розбійник жваво добирається туди вплавь і повертається з нагородою. А якщо пірат зіткнеться з акулою вона його просто з'їсть.

💥 Висновки

Ігровий автомат Sharky можна було б назвати типовим, нічим не відмінним від інших, гамінатором, якби не дивно захоплююча тематична бонусна гра, що надає процесу динамічності та інтересу.