ЗОЛОТИЙ КУБОК

Ігровий автомат Oliver's Bar

Грати
ГОЛОВНА ІНФОРМАЦІЯ
Назва автомата: Oliver's Bar
Виробник: Novomatic
RTP: 95%
Волатильність: Середня
Рік випуска: 2005
Автоматична гра: Відсутня
Множитель: Відсутній
Gameplay
Кількість барабанів: 5
Кількість ліній виплат: 9
Максимальна виплата за спін: 20х
Wild: Є
Scatter: Є
Бонусна гра: Є
Free Spins: ВІдсутні

Всім відомо, що бари призначені для розваг та гарного проведення часу. Компанія Novomatic довела, що у таких закладах можна ще й непогано заробити. Для цього достатньо запустити її ігровий автомат під назвою Oliver's Bar. Автомат швидко перенесе користувачів у чудове місце з приємною атмосферою, музикою та пальмами. Потрапити в це місце можна в будь-який час, і для цього не потрібно купувати квитки та летіти на інший кінець світу. Нагороду за такий відпочинок гравець отримає не тільки позитивні емоції, а й великі призи. Особливо автомат сподобається чоловічій половині гравців, адже головною героїнею є фігуриста дівчина, яка супроводжуватиме їх протягом усього ігрового процесу.

🧾 Як грати в автомат Oliver's Bar

Відеослот має стандартну структуру. Він складається із 5 ігрових барабанів. Їх перетинають 9 виплатних ліній. Разом вони утворюють осередки ігрового поля, на якому виникатимуть призові знаки. Всі ці символи поділяються на базові та особливі. Базові можуть з'являтися лише в основних раундах та дарувати призи за стандартними правилами. Всі вони відповідають тематиці автомата, чудово промальовані та виглядають яскраво. До групи молодших входять зображення різних фруктів та ягід: вишень, полуниці, лайма, папайї. Ще є зображення освіжаючих коктейлів, оливок, яскравих трубочок для коктейлів. Не обійшлося без головних персонажів автомата. Тому під час ігрового процесу учасник зустрічатиме компанія веселих людей та закохану пару.

Для того, щоб принести нагороду, пара ідентичних знаків повинні одночасно з'явитись на ігровому полі поруч один з одним. Символи мають збудувати безперервну комбінацію, стартуючи на крайньому барабані зліва.

Перш ніж розпочинати ігровий процес, в автоматі Oliver's Bar рекомендується виставити ігрові показники. Для цього використовуються клавіші навігаційної панелі. Вони прості у використанні, тому розібратися зможе навіть новачок. Спершу необхідно виставити відповідними клавішами розмір ставки та кількість активних ліній. Почати можна з мінімальної ставки, яка становить 1 кредит. Максимальна сягає 100 кредитів. У сумі максимальна ставка сягає 900 кредитів. Число ліній також може стартувати з однієї та досягати 9. Але варто враховувати, що чим більше їх буде обрано, тим продуктивніше пройде ігровий процес. Ігрові обертання запускаються у 2 режимах. Можна активувати спини вручну або вибрати режим автоматичного запуску. Для ознайомлення з правилами слота є кнопка, яка відкриває інформаційний розділ.

💰 Бонуси ігрового автомата

Кожне успішне завершення раунду в ігровому автоматі можна продовжити грою на подвоєння. Вона запускається відповідною кнопкою. Правила цієї гри стандартні: за правильно відгадану карту геймера чекає подвоєний приз. Але якщо гравець не зможе відгадати карту та помилиться, його виграш, отриманий раніше, згоряє.

Особливих символів в автоматі Oliver's Bar 2. Вайлд зображений головним героєм Олівером. Він може розширюватися на декілька осередків, а також замінювати собою базові символи та добудовувати призові комбінації. Скаттер представлений неоновою вивіскою. Його завдання полягає в тому, щоб принести чотириразовий множник. Також він може активувати раунд із 20 безкоштовних обертань. Для цього потрібно, щоб на ігровому полі одночасно випало 3 та більше таких вивісок.

⭐ Висновки

Oliver's Bar – ігровий автомат, популярність якого не знижується вже багато років. Це його цікавим сюжетом, приємним оформленням, простими правилами, і навіть хорошим набором ігрових опцій. В автоматі є 2 символи зі спеціальними можливостями, раунд на подвоєння та режим безкоштовних обертань.