ЗОЛОТИЙ КУБОК

Ігровий автомат Gonzo's Quest

Грати
ГОЛОВНА ІНФОРМАЦІЯ
Назва автомата: Gonzo's Quest
Виробник: NetEnt
RTP: 96%
Волатильність: Висока
Рік випуска: 2011
Автоматична гра: Є
Множитель: Є
Gameplay
Кількість барабанів: 5
Кількість ліній виплат: 20
Максимальна виплата за спін: 2500х
Wild: Є
Scatter: Є
Бонусна гра: Відсутня
Free Spins: Є

Ігровий автомат про скарби Ельдорадо під назвою gonzo's quest у 2011 створила компанія NetEnt та підкорив гравців онлайн казино Золотий Кубок. Чутки про золото стародавньої цивілізації породили безліч легенд. Одна з них була використана провайдером для розробки слота. Поринути в атмосферу захоплюючої пригоди допомагає реалістичний дизайн. Події гри розгортаються на тлі лісу з руїнами стародавнього міста. На кам'яних плитах можна побачити зображення ідолів. У пошуках скарбів допоможе конкістадор. Візуальні спецефекти додають реалістичності ігрового процесу. Музичний супровід створює позитивну атмосферу гри.

🧾 Основні характеристики слота Gonzo's Quest

Відеослот відноситься до категорії п'ятибарабанних моделей. У його структурі застосовується 20 фіксованих ліній. Номери вказані у лівого та правого краю ігрового поля. Вибудовуються призові комбінації відповідно до чинних правил. Ігрові символи підібрані за тематикою. У геймплей передбачені бонусні опції, що допомагають отримати більше виграшів. Зміна параметрів гри здійснюється за допомогою клавіш керування. Панель містить кнопки вибору розміру ставки, запуску барабанів, увімкнення режиму автоігри, додаткових налаштувань.

💰 Розмір ставки, RTP слота Gonzo's Quest

У відеослоті гонзо-квест високі шанси на отримання солідного прибутку. Коефіцієнт віддачі в ігровому автоматі складає 95,97%. Сума виграшу раунду залежить від ставки. Її показник регулюється за допомогою відповідної кнопки. На кін можна поставити суму в діапазоні 0,2 – 50 монет. Значення дозволяється змінювати протягом усього розіграшу.

Для вивчення особливостей ігрового процесу пропонується користуватися демоверсією. У ній ставок застосовуються умовні кредити. Виграші нараховуються за правилами. Зароблені суми є умовними.

🎲 Правила та геймплей Gonzo's Quest

В ігровому автоматі Gonzo's Quest виграші виходять за зібрані з 3,4,5 однакових символів призові комбінації. У складанні виграшних поєднань беруть участь: кам'яні плитки із зображенням ідолів та профілів тварин. На початку раунду слід визначитись із розміром ставки. Барабани запускаються вручну або можна скористатися функцією гри.

Під час розіграшу діє опція Avalanche. Вона активується після кожної призової комбінації. Символи її зникають з ігрового поля. Знаки, що залишилися, зміщуються вниз. Додають нові символи для створення виграшного поєднання. При отриманні виплати дія опції продовжується. З кожним вдалим збігом підвищується коефіцієнт множення. Він застосовується до заробленої суми. Усі значення вказані на шкалі над ігровим майданчиком.

У слоті передбачені спеціальні символи:

  • Wild замінює інші знаки, допомагаючи завершувати оплачувані комбінації.
  • Scatter запускає раунд безкоштовних обертань. 3 символи активують 10 фриспінів. Під час Free Spins також діє опція Лавина та застосовуються вищі множники - Х3, Х6, Х9, Х15.

⭐ Плюси ігрового автомата Gonzo's Quest

Переваги відеослоту, що зробили його популярним:

  • Сучасний дизайн, що створює реалістичну картину гри
  • Музичний супровід, що грамотно поєднується з графікою
  • Зручний інтерфейс
  • Дикий знак із функцією заміни
  • Бонусна опція Лавіна, що робить ігровий процес цікавим та прибутковим
  • Раунд призових спинів із високими множниками
  • Широкий діапазон ставок
  • Наявність безкоштовної версії