ЗОЛОТИЙ КУБОК

Ігровий автомат Fruit Cocktail

Грати
ГОЛОВНА ІНФОРМАЦІЯ
Назва автомата: Fruit Cocktail
Виробник: Igrosoft
RTP: 96.13%
Волатильність: Середня
Рік випуска: 2008
Автоматична гра: Відсутня
Множитель: Є
Gameplay
Кількість барабанів: 5
Кількість ліній виплат: 8
Максимальна виплата за спін: 145x
Wild: Є
Scatter: Є
Бонусна гра: Є
Free Spins: ВІдсутні

Fruit Cocktail - ігровий автомат, яскравий представник класичних фруктових відеослотів у Золотий Кубок казино. Його виробником є компанія Ігрософт. Незважаючи на те, що слот був випущений дуже давно, він продовжує залучати гравців у наші дні. Сьогодні немає такого геймера, який би не чув про це і подібних автоматів виробника. Це одна з актуальних моделей, що має характеристики захоплюючого прибуткового слота.

🧾 Загальний опис ігрового автомата Fruit Cocktail

Дизайн ігрового автомата досить простий, але від цього він не стає менш яскравим та автентичним. Соковиті та барвисті фрукти, що знаходяться в осередках ігрового поля автомата, привертають до себе увагу та радують гравців. Серед них є груші, кавуни, лимони, сливи, яблука. Головним символом традиційно вважається полуниця. Як і в перших слот-машинах, вона знаходиться під ігровим полем та супроводжує учасника протягом усієї гри.

Полуничка - це своєрідна фішка, за якою любителі азарту відразу ж дізнаються про продукцію компанії Ігрософт. Всі автомати цього бренду приваблюють своїми цікавими сюжетами, вражають незвичайним бонусними раундами, а також заряджають чудовим оформленням. У цьому зможуть переконатися всі, хто запустить ігровий автомат Fruit Cocktail.

🎲 Правила гри в автоматі Fruit Cocktail

Ігровий процес в автоматі вестиметься на 5 барабанах та 9 активних лініях для виплат. Кількість ліній не статична, тому геймер зможе міняти його під час розіграшу. На кожну лінію можна поставити трохи більше 9 кредитів. Головними особливостями автомата є двостороння структура та можливість підсумовувати виграші. Тобто якщо під час ігрового обертання випаде кілька вдалих комбінацій, призи за них плюсуються і переходять на баланс гравця.

Керування ігровим автоматом здійснюється за допомогою кнопок панелі, розташованої в нижній частині екрану. Тут також є спеціальні індикатори, які допомагають стежити за такими показниками, як розмір виграшу, стан рахунку, ставки на лінію та гру. Для виставлення останніх показників можна скористатися кількома кнопками. Однією їх розмір ставки виставляється завдяки поступовому збільшенню числа. Інший спосіб передбачає запуск ігрових обертань за максимальними ставками.

Для виставлення ігрових ліній також є кілька кнопок, на кожній з яких є певна цифра. Активувати ігрові спини в автоматі можна кнопкою Старт. Це запустить стандартний режим. Також доступний автоматичний і для нього є відповідна клавіша. Вона запустить певну кількість обертів, що автоматично повторюються.

У нижній частині ігрового дисплея Fruit Cocktail можна побачити невелику таблицю з полуницями. За її допомогою відстежується запуск бонусного раунду. Як тільки на ігровому полі автомата одночасно виникне 3, 4 або 5 цих ягід, що служать особливим символом, розпочнеться призовий тур. Кількість цих турів залежить від кількості полуниць, що випали. У цих раундах на екрані автомата з'явиться 3 комірки. Як тільки символи випадуть там і збудують призову комбінацію, на баланс гравця потрапить виграш. Якщо на підсвіченому осередку з'явиться напис Вихід, перший раунд завершиться.

💰 Бонусна гра у Полуничках

Також у ігровому автоматі Фруктовий коктейль можна взяти участь у ризик-грі. Вона доступна після кожного формування призової комбінації та пропонує відгадати карту. Ця карта повинна мати значення, яке перевищувало б значення спочатку відкритої карти. За це належить подвоєння призу.

⭐ Висновки

Fruit Cocktail - яскравий ігровий слот із соковитими символами, барвистим дизайном, цікавими іграми та гарними призами.