ЗОЛОТИЙ КУБОК

Ігровий автомат Crazy Monkey

Грати
ГОЛОВНА ІНФОРМАЦІЯ
Назва автомата: Crazy Monkey
Виробник: Igrosoft
RTP: 96%
Волатильність: Середня
Рік випуска: 2002
Автоматична гра: Є
Множитель: Є
Gameplay
Кількість барабанів: 5
Кількість ліній виплат: 9
Максимальна виплата за спін: 5000х
Wild: Є
Scatter: Є
Бонусна гра: Є
Free Spins: Є

У захоплюючу подорож тропічним лісом запрошує crazy monkey slot, з колекції провайдера Іграсофт. Історія грального автомату розпочалася 2002-го року. Якісна технологія швидко стала популярною і сьогодні має величезний успіх, особливо якщо ви вирішили грати в онлайн казино Золтий Кубок. Події гри розгортаються на тлі дикої природи. Високі пальми оточують зелену галявину, де зустрічає гостей весела мавпа з бананом. Нескладна музична композиція поєднується із яскравою графікою. Анімація додає реалістичності. Позитивна атмосфера у грі сприяє отриманню добрих результатів.

🧾 Основні характеристики слота Crazy monkey

У структурі відеослота крейзі манки застосовується 5 барабанів та 9 ліній. Перевагою грального автомата є двостороння побудова призових комбінацій. Вони можуть починатися з 1-го барабана та 5-го, що гарантує регулярні виграші. У ході одного спина може випасти кілька оплачуваних комбінацій. Виплати підсумовуються та переводяться на баланс.

В ігровому автоматі діють спеціальні символи, передбачено функцію подвоєння виграшів та бонусну гру, що складається з 2 рівнів. Особливості слота та правила участі містяться у довідковому розділі. Для керування використовується набір функціональних клавіш.

💰 Розмір ставки, RTP слота Crazy monkey

У крезі манкей передбачено широкий діапазон ставок. У грі однією лінію можна поставити від 1 до 90 кредитів. Максимальний показник – 810. Сума регулюється за допомогою відповідних клавіш на панелі керування. Ставку дозволяється змінювати перед кожним раундом. Участь у грі crazy monkey гарантує отримання солідного прибутку. Коефіцієнт виплат становить 97%. Оцінити продуктивність грального автомата та вибрати оптимальну ставку, яка дозволить заробити бажану грошову суму, допоможе демоверсія. У ній ставок застосовуються умовні кредити.

💥 Правила та геймплей Crazy monkey

У слоті виграші нараховуються за складені призові комбінації. Символами грального автомата є череп, ананас, лев, метелик, змія, банани, ковадло. Виграшні поєднання формуються із 3,4,5 однакових знаків. Зароблену суму можна подвоїти. У ризик-грі застосовується 5 карток. Перша відкрита дилером, з 4-х, що залишилися, вибирає гравець. Для перемоги необхідно відкрити мапу більшого значення.

Мавпочки автомати наділені особливими символами:

  • Wild – череп. Він замінює звичайні знаки та самостійно приносить виплати. Його участь збільшує кількість успішних спинів.
  • Bonus - мавпа. У кількості від 3 штук запускає бонусну гру. Вона проводиться на додатковому екрані, де звисає 5 мотузок. Слід вибирати в будь-якому порядку, за який канат має смикнути мавпочка. Якщо згори впадуть банани, виплачується приз. Якщо на голову впаде ковадло, раунд завершується. Щоб зберегти головну героїню і пройти рівень без втрат, рекомендується застосувати максимальну ставку. На голові у мавпи виявиться каска, і удари їй будуть не страшні. При успішному проходженні 1 етапу запускається супер-гра. Тут належить визначити, в якій із двох картонних коробок захований грошовий приз.

⭐ Плюси грального автомата Crazy monkey

Ігрові автомати мавпочки мають низку переваг, що забезпечили їм популярність. До позитивних сторін належать:

  • Цікава тематика та барвистий дизайн
  • Двостороння побудова призових комбінацій
  • Спеціальні символи
  • Бонусна гра, що складається із двох етапів
  • Опція подвоєння виграшів
  • Безкоштовна версія слота