ЗОЛОТИЙ КУБОК

Ігровий автомат Bananas go Bahamas

Грати
ГОЛОВНА ІНФОРМАЦІЯ
Назва автомата: Bananas go Bahamas
Виробник: Novomatic
RTP: 96%
Волатильність: Низька
Рік випуска: 2007
Автоматична гра: Є
Множитель: Є
Gameplay
Кількість барабанів: 5
Кількість ліній виплат: 9
Максимальна виплата за спін: 30х
Wild: Є
Scatter: Є
Бонусна гра: Є
Free Spins: ВІдсутні

Ігровий автомат Bananas go Bahamas створений компанією Novomatic. На ринок азартних ігор слот вийшов у 2004-му році і відразу став одним з найпопулярніших не тільки в казино Золотий Кубок, але і по всьому СНД!. Він присвячений темі веселих канікул на екзотичному острові. Головними персонажами відеослоту є фрукти. Позитивний настрій створює яскравий дизайн. Задній фон заповнює блакитна вода безкрайнього океану. Над ігровим полем видно золотистий пляж із тінистими пальмами, де знаходиться зона відпочинку. На хвилях гойдаються вітрильники, які чекають на любителів морських прогулянок. Для звукового супроводу використовується стандартна мелодія.

🧾 Основні характеристики слота Bananas go Bahamas

Ігровий процес проводитиметься на 5 барабанах. У структурі передбачено 9 ліній виплат. У ході розіграшу може бути задіяна непарна кількість 1,3,5,7 або весь набір. На лініях вишиковуються призові комбінації. Виплати нараховуються за встановленими коефіцієнтами. В ігровому автоматі передбачено функцію подвоєння виграшів та раунд з безкоштовними обертаннями.

Для гри застосовується набір функціональних клавіш. У наборі є кнопки вибору ставки, визначення числа активних ліній, запуску барабанів вручну та включення режиму автоігри. Передбачено меню додаткових параметрів.

💰 Розмір ставки, RTP слота Bananas go Bahamas

Гра банан починається з визначення розміру ставки. На одну лінію у кожному раунді можна поставити від 1 до 200 кредитів. Показник регулюється за допомогою кнопки One bet. З натисканням кнопки Max bet на кону виявиться максимальна сума. Від застосовуваного значення залежить результат раунду. Про прибутковість ігрового процесу свідчить коефіцієнт віддачі. Він складає – 97,1%, що дозволяє сподіватися на солідний дохід.

Розібратися з діапазоном ставок та умовами отримання виграшів допоможе демоверсія слота. Для гри видається сума умовних кредитів, що оновлюється під час перезапуску ігрового автомата.

🎲 Правила та геймплей Bananas go Bahamas

В ігровому автоматі Банани їдуть на Багами мають збирати призові комбінації з 2,3,4,5 однакових символів. У побудові виграшних поєднань беруть участь кавун, полуниця, манго, ананас, кокос, банан. Додані в набір картки різного кольору. Оплачуються комбінації, що знаходяться на активних лініях слота. В одному спині може випасти кілька виграшних поєднань. Кожна оплачується за встановленим коефіцієнтом. Отримані призові суми пропонується подвоїти в грі. Щоб збільшити виграш, слід вгадати колір закритої карти.

У відеослоті діють символи з розширеними можливостями:

  • Дикий знак - банан. Він формує високооплачувані призові комбінації. За ним закріплено функцію заміни. Вайлд заміняє звичайні символи, допомагає завершувати виграшні поєднання. Також подвоює зароблені за його участю призи.
  • Скаттер - саквояж туриста. Він грає в розкид та приносить щедрі нагороди. Випадаючи у кількості від 3-х штук, запускає бонусний раунд, що складається із 45 фриспінів.

Безкоштовні обертання можуть продовжуватись, якщо повторно випадають 3 і більше scatters.

⭐ Плюси ігрового автомата Bananas go Bahamas

Слот користується популярністю. Причиною успіху стали його незаперечні переваги:

  • Цікавий сюжет та барвистий дизайн
  • Смішні персонажі, що викликають позитивні емоції
  • Прості правила, зручний інтерфейс
  • Наявність спеціальних символів
  • Опція подвоєння виграшів
  • Раунд безкоштовних обертань із функцією перезапуску
  • Тренувальний режим, що сприяє набуттю практичної навички